Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nabootováním OS z USB

Zdravím,

potřeboval bych pomoc. Dneska jsem si chtěl reinstalovat svůj systém (Windows 10) bohužel nastal problém a při každém startu píše: INACCESSIBLE BOOT DEVICE
Poté jsem se rozhodl naistalovat systém z USB ale pokaždý když se ho pokusím spustit z BIOSU zase : INACCESSIBLE BOOT DEVICE. Mohl by někdo prosím poradit jak načíst instalačku OS z USB ? :)

Nabootuj z instalačního DVD/USB. Místo instalace zvol opravu a v následujícím kroku vyber příkazový řádek.
V něm zadej příkaz DISKPART
Dostaneš se tak do konzole pro správu diskových oddílů

Postupně v něm zadej tyto příkazy:
KÓD: VYBRAT VŠE
select disk 0
select partition 1
delete partition
create partition primary
select partition 1
active

exit

Nabootuj znova a spust instalaci.