Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zneužití Windowsu

Dobrý den všem,

Vlastním originální DVD s Windowsem 7. Nedávno jsem upgradoval na Windows 10 který aktuálně používám na svém PC. Windows 10 jsem si přepálil na DVD kdybych náhodou potřeboval. Bohužel mi někdo s kamarádů co byl u mě ukradl jak originální DVD s Windowsem 7 (klíč mi zůstal, mám ho nalepený na PC) tak ten přepálený Windows 10 i s klíčem který jsem měl u toho. Windows 10 právě používám na svém PC a tak se ptám, jestli nemůže ten zloděj nějakým způsobem zneužít můj přepálený windows 10 s klíčem který právě používám já na svém PC, nebo jestli si ten windows nemůže nainstalovat a použít znovu můj klíč. Děkuji všem za odpovědi.

Tak zkus ty svoje "kamarády" trochu postrašit.Řekni všem,že jsi ztrátu klíče už nahlásil na lince MS a oni tam teď budou sledovat každý pokus o nové použití.Samozřejmě je to blbost,ale třeba to kamarádi neví najisto.A třeba to už zkusili použít a teď je to trochu potrápí.Ale na jiném HW to nepůjde.

Zdravím všechny, tak to jsem rád že je to takhle. Už si stejně stahuju novou instalačku Windowsu 10. Akorát se Vás ještě zeptám. Ten klíč co mám nalepený na bedně po originálním Windowsu 7 se dá použít když k tomu stáhnu ještě instalačku Windowsu 7 ? I když už jsem nedávno upgradoval na Windows 10. Jde mi o to jestli se ještě někdy můžu vrátit k sedmičkám i když už jsem nainstaloval desítky. Nezaniká tím pádem licence na ty sedmičky a už mám místo toho ty desítky ? Díky za odpověď.

Jediný problém by mohl být teoreticky u Windows 7,pokud by jsi přeinstalovával a znovu aktivoval,tak bude záležet na typu licence,pokud byla OEM tak zž neaktivuješ. Krabicovka nevím,je-li neomezený počet aktivací.Důležité je jestli se povede kamarádům aktivovat stejný s/n.