Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovat Win10 na notebook

Zdravím všechny.Potřebuji radu.Mám notebook Asus x555lb-xO071H. Tento ntb nemá OS. Dokoupil jsem tedy Windows 10 Home. po zapnutí notebooku mi naskočily 3 možnosti. 1.Load free dos with maximum ram, 2.Load Free dos including HIMEM XMS-memory driver, 3.Load free dos without drivers. Na nic jsem neklikal a vložil jsem W10, myslel jsem, že mi spustí instalace, ale nikoliv. Nevím ani, jak se dostanu do biosu, DEL, F8 a F2 nefungují. Co mám dělat ? Děkuji.
Změna předmětu, původně: Brda (Prasak)

Tento ntb nemá OS

Ale ma. "mi naskočily 3 možnosti" - vsetky sa tykaju Free DOSu. Ano aj Free DOS je OS.

Ale pozor, oddiel (partition) pre FreeDOS sa vytvara pomocov 16-bitoveho FDisku, ktory je nekompatibilny s novymi OS.

Preto odporucam pri instalacii Windows10 zmazat vsetky oddiely na disku a vytvorit nove.