Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook problém?

Zdravím kúpil som si nový notebook v Alze.

Po prvom spustení som naištaloval Speecy - sú OK tieto hodnoty?

Doba chodu HDD 0,6 dní a SSD dobu chodu 0,6 dní (môže to byť preto, že je tam predinštalovaný Windows?)
Počet zapnutí 7x

Teplota grafickej karty 511 stupňov (pokazené čidlo alebo to môže byť len driverom?)

akoze, co ma byt normalny ci nenormalny stav? co vlastne cakas? mas novy ntb, tak ho pouzivaj, netusim co chces kde sledovat? ci nema hdd nabehane o hodinu viac a to je pre teba neprekonatelny problem?

Ak mas dost casu na vyrabanie si podobnych kravin, tak mi prid navarit a upratat, vyuzijes svoj cas na tejto planete ovela efektivnejsie. Na rozidel od blbosti, ktore robis.

ANO je to normalny stav ale ako vidim snazis sa koly takej blbosti hladat len problem ale neviem co stym chces docielit ???!
Tie hodnoty Speccy su viacmenej zle hlavne co sa tyka teploty... ale notebook mas novy a ide ti normalne tak neviem co tvojou otazkou chces docielit ?!