Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatečný počet pinů

Zdravím
Koupil jsem si novou základní desku konkrétně se jedá o MSI Z97 gaming 3. Zdroj mám evolveo pulse 550w.Když jsem chtěl zapojit napájení základní desky zjistil jsem že pro napájení je na zdroji 1*4pin ale na napájení je třeba 1*8pin.
Prosím o pomoc

Presný typ toho "pseudo" zdroja neuvádzaš... možno napovie manuál od evolveo:

Připojte napájecí konektory k základní desce a periferním zařízením.
Poznámka:
Zasuňte hlavní konektor (20P+4P), který je určen pro 24pin ATX/BTX/EPS napájecí konektory. Zasuňte 4P+4P 12V konektory, které jsou určeny pro 4Pin 12V ATX nebo 8Pin (4P+4P) 12V EPS napájecí konektory základní desky.