Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chrčí/cvrká zdroj

Zdravím,
po výměně case začal chrčet spíš tak jakoby cvrkat zdroj. Měl jsem ho ve staré case asi 15 dní tam uložen nahoře a v pohodě. V té nove case je zdroj uložen dole. A od té doby občas chrčí. "Opraví" to vždy jedna dobře mířená rána na case. Ale po 10-30 minutách to zase chrčí. Znamená to tedy špatný zdroj a nechat ho reklamovat?
Zdroj tento:
http://www.czc.cz/zalman-zm600-gsii-600w/155903/pr odukt?gclid=Cj0KEQiAno60BRDt89rAh7qt-4wBEiQASes2tS tFEv_ghn9Wws941VuASVArrlooFoYv0rAeDaBJ9CkaAh9-8P8H AQ

na to jsem se už díval, ale né je tam prázdno.
Ono to dělá možná tím, že ta case má ten otvor pro zdroj o něco menší. cca 1/4 toho větráku je zakrytá. + je tam to prachové sítko tak tohle všechno zvýšilo odpor a nějakým způsobem ta krytka pak dělá bordel.