Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zakázat aktualizace ve WIN 10?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak jdou vypnout aktualizace v OS Windows 10 PRO.

v nastavení ( Windows Update ) jsem našel pouze způsoby oznámení atd. Nic o úplném zákazu, pomozte mi prosím. Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

automatické aktualizace se vypnou zákazem služby. jestli ms zas něco nepřejmenoval, bylo to wuauserv:

net stop wuauserv
sc config "wuauserv" start= disabled

pak je ale nutné sledovat informace o kritických zranitelnostech a megadůležité hotfixy (typicky: remote code execution) instalovat ručně.

nutné sledovat informace o kritických zranitelnostech a megadůležité hotfixy (typicky: remote code execution) instalovat ručně
-rad sa poučim ako sa to u W10 NSA edition dá, pokial viem stahuje vždy sam všetko čo chyba v jednom baliku
KB 3124200 ma cez 300Mb a ako sam mrkvosoft piše vždy obsahuje všetky predošle-pripadne ich opravy oprav ,teda inak povedane aktualizaciam novej verzie keylogeru sa vyhnut neda

nijak, je to totiž zbytočné...
MS má totiž politiku totálneho ovládnutia, takže skôr či neskôr sa budeme musieť všetci zmieriť s tým, že tak to proste je... a naučiť sa žiť s tým, že Veľký brat o tebe všetko vie a ty sa budeš správať podľa toho, čo si on želá a čo ti dovolí...
Ale nemusíš mať z toho hlavu v smútku, sú ľudia, ktorí sa do toho dokonca hrnú...