Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Yoga tablet 2 - pomalé nabijeni

Dobrý den, koupil jsem si Lenovo Yoga tablet 2 a pomalu se nabíjí. Včera jsem to nabijel a ze 30 % po 10 hodinách nabíjení bylo 98 %. Tablet detekuje nabijeni jako AC. Nabijecka je 5.2V 2A a baterie 9600 mAh, takže doba nabíjení by mela byt asi 5 hodin. Jde to opravit nebo je to na reklamaci. Dekuji

ty Yoga tablet se nabijeji dlouho, vseobecne. Ja mam 8" "jednicku", draha polovicka 10" "dvojku", a u obou je nabjeni na dlouho (akumulatory u Yoga tabletu maji celkem vysokou kapacitu). Dle mne je tam nejaka chyba "by design" a nabiji to jen 500mA bez ohledu na to jaka nabijecka se pouzije - ale nemeril jsem to.