Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přímý tisk ve windows 8

Dobrý den,

poraďte mi prosím, jak zrušit ukládání všech dokumentů do složky, abych je nemusel zpětně otevírat a pak teprve tisknout. U W Visty to šlo a tady vždy před tiskem se mi to automaticky ukládá.
Díky moc za radu
milan

Koukni,na jako fyzickou tiskárnu to vlastně posíláš,u té zapni Pozastavit tisk ,u těch dokumentů dej tisk a ony se zařadí do fronty a pak je vytiskneš najednou.Nebo to pošleš na virtuální pdf tiskárnu,vytvoříš pdf soubor a ten pak můžeš na některých tiskárnách tisknout rovnou třeba z flash disku bez otvírání.