Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit router pro rychlost 16 Mbits?

ahoj, mám internetové připojení (tarif) 16 Mbits. Poradíte mi někdo jaký si koupit router aby wifi využila co nejvíce toho tarifu? momentálně mám router Asus RT-N12E a zdá se mi připojení wifi pomalé. děkuji.

Změna předmětu, původně: router
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

abych pravdu povedal, má pravdu,... když nejsi zaregistrovaný a nemáš premium účet. tak stahuješ fakt pomalšie ako ked máš premium účet.
vírusov, trojanou, spywarov, a jiného malwéru,... celkovo balastu je tam tolik že by ses divil,...