Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekonečné obnovování do starého winowsu

stareho windowsu pote se mi updgradoval na windows 10 jak to ma byt. Po nainstalování se ale začal restartovat pote co se zapne objeví se - probíhá obnova vaší předešlé instalace windows. Takto se neustále restartuje už 2 dny nevím co mám dělat. Pote co vyndám flash disk tak ze oběví chba abych vrátil flash disk. Předem moc děkuji jsem uplně bezradny. Děkuji

chceš formátovat c: za běhu windows? myslíš, že to pude?
- zachraň nejdřív pryč svoje data, pokud nemáš inteligentně rozdělený disk. když se na něj ani nedostaneš, vytáhneš disk, přidáš do druhého pc a zkopíruješ data ven. nebo jde nabootovat nějaké záchranné cd se správcem souborů (hirens) a data zkopírovat na usb disk.
- z instalačního .iso win10 si vypal dvd, nebo vytvoř flashku přes media creation tool
- stáhni ovladače na w10 pro tvoji základní desku
- smazat staré diskové oddíly nebo je zformátovat jdou přehledněji z boot cd s partition wizard
- pak začneš instalovat w10

Bohužel vás musím upozornit že já pracuji s zařízením 2 v 1 takže nemohu vyndat součásti dále bych potřeboval poradit jelikož mi nefunguje váš návod s tím že jsem vynechal to formátování (nemohu tento progrm zpustit mám po zapnutí jen jedinou kolonku která s ukáže a to kolonka chyba - vložte externí úložné médium). A s tím nic nenadělám nemohu nic jiného jen toto. A take jsem vynechal instalaci ovladačů ze stejného důvodu. Předem děkuji

no hlavně že to zařízení, jeho mechaniky a dostupné usb porty jsou tajné.

jsou tam důležitá data?
+ ano: nabootovat z něčeho, co je umí zazálohovat na externí disk
- ne: rovnou nabootovat z nějakého partition manageru a celý bordel na disku zrušit

má ten tajný krám u výrobce ovladače na win10?
- ne: nainstalovat původní systém a na w10 zapomenout
+ jo: stáhnout drivery v nějakém pc na flashku a pokračovat dál

běžel už na tom krámu funkční w10?
- ne: bude problém s aktivací w10
+ jo: pokračovat dále

mám fungující instalační médium?
- ne: stáhnout od ms, postup viz výš
+ jo: nabootovat a instalovat