Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade pc

Ahoj,

Potřebuji prosím poradit, jak lehce upgradovat tuto sestavu:

motherboard gigabyte GA-870A-UD3, Athlon 2 x X4 640 3000Mhz, ATI radeon HD5570 512 MB, 4GB RAM DDR3 1300 Mhz.

Přemýšlel jsem vyměnit grafiku a ramky, co byste doporučili? Co na tu desku jde za maximum?

Díky

Ono záleží také na tom, jakou revizi desky máš. Poslední Rev.3.1 už podporuje i první Buldozery. Nic to všem nemění na tom, že žádný z podporovaných CPU už není v běžném prodeji.
Jaký máš napájecí zdroj?
Současná paměť je 1x4GB nebo 2x2GB?
Jako nejrozumnější investice do současné sestavy (pokud se používá pro hry) se mi jeví nákup nějaké přiměřené grafické karty.