Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichý mikrofon

U starého notebooku Dell mi jde mikrofon dobře a nahlas, ale teď mám nový Acer (https://www.alza.cz/gaming/acer-aspire-e17-charcoa l-gray-design-2015-d2925792.htm) a při volání mám mikrofon pořád potichu, nastavení v ovládacích panelech mám na maximum. Zkoušel jsem to i na jiném Aceru a pak ještě další dva jiné mikrofony, ale pořád byl zvuk hodně potichu. Všechno to byly mikrofony s 3,5 mm jack. Zkoušel jsem i stahovat aktualizace a různé programy ale nic mi zatím nepomohlo.

Nevíte někdo co s tím?

Přeinstaloval jsem to, ale ukázal se další problém, u ntb mám na vstup i výstup jen 1 zdířku a když zapojím mikrofon, přestanou jít reproduktory a mikrofon se jeví jako sluchátka. Ve Win 8 se zobrazovalo okno jestli jsem zapojil sluchátka nebo mikrofon, ale teď, ve Win 10 se mi mikrofon automaticky připojuje jako sluchátka.