Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová optická bezdrátová myš - mírné sekání

Zdravím, dostal jsem novou myš A4Tech Bloody R7. (http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi- joy/30288-test-bezdratovych-mysi-do-1000-kc-co-vyb rat-na-hrani?start=4)

Celkově jsem s ní spokojený, ale zaráží mě jedna věc. Občas se stane, že myš jakoby na malou chvíli přestane reagovat, hlavně potom, co byla v klidu. Je to nepatrná věc, ale zas na druhou stranu, pokud chcete např. označit víc souborů za sebou a klikat po jednom, může to rušit...

Rád bych věděl, jestli je to běžná záležitost u optických bezdrátových myší a je to dáno tím bezdrátovým spojením, nebo je to prostě tím, že nemám ideální podložku, nebo je to nějakým nastavením...

V tomto ohledu je totiž pořád lepší moje stará kabelová myš...a i když jinak jsem spoko, tohle mi trochu kalí dobrý pocit.

Budu vděčný za každý postřeh, či tip.
díky.

mam Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 a to uz nekolik let a funguje bravurne a bez jedineho zaseku. Ale kabelova je proste jistota no, s tim nic nenadelas. Ikdyz ta moje co se tyce signalu a presnosti se jim bez problemu vyrovna...fakt nemam co vytknout. Ale neni vylozene herni, at uz to znamena cokoliv :)

Měl jsem bezdrátovou optickou myš A4Tech /jiný model/ a dělala to taky,tak jsem ji vyměnil za Microsoft a bez problémů a navíc velmi dlouhá výdrž na baterie. A4Tech má dobré drátové laserové myši. Bezdrátovou bych bral Microsoft nebo Logitech.