Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone heslo na aplikace

Ahoj potřeboval bych na svůj iPhone 6 dat heslo na aplikace typu messenger a Facebook aby se tam nikdo nedostal jelikož mám touch id tak se tam muže někdo ve spánku v pohodě dostat nezná někdo aplikaci na toto? Díky moc

jelikož mám touch id tak se tam muže někdo ve spánku v pohodě dostat

neviem co beries ale uz to neber....

a ked sa uz bojis, ci si dakto uprostred noci nerobi dobre s tvojou rukou, tak vypni touch id a budes mat zamknuty tel. na pin.

V iphone mozes aktivovat obmedzenie, kde urcis ktore appky nepojdu pouzivat.