Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor je studený, i při vysoké zátěži.

Dobrý den, pořídil jsme si Intel Core i5 6400, jendá se o poslendí generaci skylake, a po nainstalování speed fan programu, mi ukazuje že teploty jsou mezi 10-30 stupni. Což mi přijde že je málo. Otáčky vetráku jsem snížil na minimum, ale moc to nepomohlo. Jsou tyto teploty pro tento procesor v pořádku? nebo mám nekde hledat vadu? Dekuji.

• Jestli ti BIOS ukazuje 30 v IDLE (v klidovém stavu) tak vse je v porádku :-) (hold nekteré programy ukazují nepresne)
• Nekteré starsí AMD CPUs mají právo na vysí teploty kvuli jejich vysokému <TDP>, ale v tvém prípade, je vse v porádku :-)