Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cubot X6 - dostat zpět android

Ahoj potřeboval bych poradit..dostal jsem do telefonu vir...tak jsem si řekl že udělám reinstal (4.4.2 kitkat oficialní) vzal jsem to přes program SP Flash Tool v3.1344.0.212 vše bylo v pohodě pak mě aplikace crashla...a telefon je mrtvej..nereaguje na nic prom USB připojení do PC...

poradím mi prosím jak tam dostat zpět andorid?...

Já trochu odbočím .. Jak dostal jsem do telefonu vir ? Tomu nerozumím.Spíš povypínej všechny aplikace na běžící pozadí,Android je v tomto neohrabaný.Nemáš náhodou taky nainstalované všechno co jde nainstalovat ?

Ano i přes to tam vir zůstal a instlauje si aplikace typu ekgrils a další.. hry magic rush,shift atd...

E: jinak telefon se probral..a je tam stále 4.2.2. ...

udělal jsem hard reset nepomohlo ... telefon jede v pořádku jak se napojím na wifi restart napíše že upgraduje android (žadný nový pro tento telefon neexistuje) 1 z 5 dodělá až do 5 a wualá aplikace jsou tam...