Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodafone-Dobytí kreditu

ahoj chtěl jsem si dobyt do hry world of tanks pár zlatých za 100 kč po odeslání autorizačního kódu na telefon jsem vše zadal dal ok a napsalo mi to:

obchodník: Dimoco
Zboží/služba: Allopass
celková cena: 100 CZK
Frekvence plateb: Jednorázová platba
Platba z telefonního čísla: *******
poté jsem potvrdil autorizační kód a poslalo mi to zpět ale změnilo se to že :
Frekvence plateb: ZAMÍTNUTA !

nevíte proč mi to nejde ?

mám strach o navýšení dané částky ... :(

v telefonu nebo na strankach vodafone ?
nemám totiž ani asi učet nikdy jsem na jejich strankach nebyl až dnes :(
a nedojde k navýšení nebo něčemu takovému ? radši se ptám abych pak nelitoval ...
děkuji za trpělivost

Žádný účet nepotřebuješ,ten už tam k číslu máš.
prihlaseni
Tam se přihlásíš,zadáš tel.číslo a heslo-stejné jako když tam voláš přes telefon a tam už si hledáš nebo nastavuješ co chceš.Nebo to jde i přes samoobsluhu v telefonu,buď se tam někam promačkáš nebo se nech spojit s operátorem,je to zadarmo.Ale nevím,jestli pracují i teď v noci,moc bych je nebudil.
A co myslíš navýšením nevím,prostě to pak strhne za tu platbu z kreditu nebo to přičte k měsíční platbě u karty s tarifem.
Po zaplacení to zase můžet pro jistotu zablokovat zpátky.

ok počkám do rána
tarif nemám a co když jsem to zkusil 3x (pro jistotu jsem to zkusil vícekrát) tak mi to odečte 300 Kč ?
navýšení když mi to zamítlo tak asi nic ne ? popř. by mi došlo později nějaká SMS o zaplacení dané částky ne?
sorry že se ptám tak na to navýšení ale nechci pak platit ...

No neodečetlo Ti to nic,když to vždy zamítlo.Vlez si tam přes ten odkaz a vidíš tam rovnou i výši kreditu,historii volání a dobíjení a další věci.Až to povolíš,asi přijde na mobil sms,že tak proběhla ta změna,tak to zkus znova zaplatit a rovnou se podívej,jak to strhlo 100 Kč a zase to zablokuj.