Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire - nazor na tento notebook

Dobry den,
Zajima me nazor na tento Notebook.
Strucne.
Pouziti: Hrani Age of empires 3. Bezne pouzivani internetu,sledovani videa.
Stacej tyto parametry?
Dekuju moc!

Acer aspire E5 511.
Intel pentium N3530
8gb
1tb
Windows 8.1
Quad core procesor.

Vic nic.
Změna předmětu, původně: Acer Aspire
Změna kategorie, původně: Software. Notebook není software. (karel)

Ja teda jako nevim jestli to stačí, nicéně proč jsem otevřel tenhle vlakno - Acer Aspire mam a ma své mouchy (asi po roce mi naboptnal touchpad - slouzil jako dalkové ovládání a hodne se zasvinil (moje vina)) nicmene je to nevyssi multimedialni (alespon byla) trida NB od Aceru a i kdyz ho mam dloho tak spise pozitivni - na to co s tim delam :D