Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android studio - nový laptop

Dobry den,
hodlam upgradovat laptop a jedna z veci, které (alespon odhaduji) budu na něm dělat je programovani pro Android od uceni (prvni cast roku) az po vyvoj dale. Na co presně se mam soustredit pri vyberu notebooku? Umi to nejak rozumne vyuzit 4 jadra? Nebo naopak mam preferovat vice pameti a SSD.. ? Prosim aby se ozval nekdo k do s tim ma nějake zkusenosti, děkuji - obecne rady mi moc neberou - jde o konkretni software pro který chci optimaliovat nákupu NB
Thx.

Viz toto:
A ssd by pomohlo. :)

System Requirements
Windows

Microsoft® Windows® 8/7/Vista (32 or 64-bit)
2 GB RAM minimum, 4 GB RAM recommended
400 MB hard disk space
At least 1 GB for Android SDK, emulator system images, and caches
1280 x 800 minimum screen resolution
Java Development Kit (JDK) 7
Optional for accelerated emulator: Intel® processor with support for Intel® VT-x, Intel® EM64T (Intel® 64), and Execute Disable (XD) Bit functionality