Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 starter - kde sehnat?

Dobrý den,
mám problém odešel mi hdd v netbooku od asusu vše sem rozebral a vyměnil ale nemám windows 7 starter v cz seriové číslo mám na štítku ale systém jaksi postrádám nemá někdo tip kde stáhnu originální instalačku windows 7 starter cz 32bit?? Předem děkuji
Změna předmětu, původně: Windows 7 starter
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Na uložto je k nalezení iso, kde je W7 32bit CZ Starter až Ultimate (verze s odstraněným souborem ei.cfg), má to 2,4GB, při instalaci se volí edice windows a je potřeba mít licenční číslo (což máš). Neobsahuje žádné aktivátory nebo kreky, pouze win7.

kde ty beres istotu ze tam nejsou viry?
P.S. a MS je posranej, to je spravne :) Preinstalovaval som nedavno stary netbook (tiez starter) a updaty trvali cele dva dni !!! (CPU na 50% asi 8hodin vyhladavanie update, 8hodin instalacia update, polovica failed, a tak este 3kolecka. Jebnuti dementi oni to robia naschval aby si ludia dali tie sracky10. Skusal som ich nepouzitelne - dementny edge nacital stranku a nezobrazil ju, az o pol minuty :D a podobne. Ja sa uz 20rokov divim ze taka srackofirma proste neskrachuje. Lebo su vychcani.)

No jo, ale to co dostaneš/koupíš nainstalované od prodejce bude taky zavšivené. Takže taková filosofická otázka : dá se na tomhle světě sehnat nezavirované, nezavšivené ISO tohoto pseudosystému ? Asi těžko.

Já to vyřešil Linuxem, ale co ti ostatní ?

Člověk jim za něco zaplatí a stejně si to nakonec musí někde "ukrást" aby to vůbec měl.
Fakt pošahanci v tom Microsoftu. Někdy bych si s nimi rád promluvil, jestli to myslí vážně, nebo je to jenom recese, už se v tom ztrácím.

Tak oni dnes vyrobci ntb ponukaju moznost odzalohovat si recovery oddiel na USB stick, davnejsie ked este mali ntb mechaniky tak aj napalit si DVDcka, ono to vyskakuje po kupe parkrat az kym to neodskrtnes. (t.j. sam si je na vine ze si to nevytvoril)
MS je z toho vyzuty ptz pre OEM licencie neposkytuje support, to ma robit vyrobca ntb, za to je potom ta licencia tak lacna (profituje z toho samotny zakaznik). Preco vyrobca ntb nedava posrane dvd, asi setria kazdy cent.