Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei honor holly - problém s připojením k pc

Zdravím všechny,
mám následující problém. Potřebuji telefon (viz. nadpis) připojit k počítači přes USB. Nicméně když ho připojím, tak se nic neděje (pouze se nabíjí). Nevyjíždí na mě žádná lišta a v nastavení není nic jako připojit přes USB nebo tak něco. Žádné CD k telefonu nebylo a v návodu o tom nic nepíšou (je velice strohý). Zatím jsem se s tímto problémem nesetkal u žádného androidu a tak nevím co s tím.

Předem děkuji za jakékoliv přínosné odpovědi. A aby jsem nezapoměl.. Všem přeji jen to nejlepší do Nového roku :-).
Kuba

Tak problém vyřešen. Stačilo v nastavením pod - Wi-fi, Bluetooth, Přenesená data kliknout na další, tam kliknout na Tethering a přenosný hotspot a poté na Sdílené datové připojení prostřednictvím USB a je to.

Můžete tedy toto téma smazat.
Kuba.