Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung nejde připojit k pc

Dobrý den mám problém, když si připojím telefon Samsung Galaxy S5 Neo k počítači tak pouze nabíjí, ale nikde v počítači nebo v mobilu se mi neukáže něco jako, že je to připojeno atd... Když sem telefon prvně připojil k pc tak to šlo a když jsem to chtěl udělat po druhé tak už to nejde. Zkoušel sem to i na jiném pc, i přes jiný kabel, takže to musí být nějaká chyba v nastavení telefonu- a nic takového jako třeba připojení k pc... jsem v nastavení telefonu nemohl najít. Děkuji za všechny rady

ahoj, muj fon od Vodafonu to dela take, mame dva kusy, jeden kus se pripoji a druhy ne. U meho fonu s androidem 5.0.2 se to nastavi takto - menu - nastaveni - uloziste a nahore mam tri tecky ktere rozkliknu a je tam nastaveni pripojeni USB, me zase vadi, ze si to fon nepamatuje a musim to pokazde zmenit a ten druhy kus je v pohode. Jestli tam ty tri tecky nemas tak musis experimentovat a hledat nejake jine volby v teto polozce.