Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor hosts

Ahoj, chtěl jsem si dnes přidat jeden web do souboru hosts, nedělal jsem to poprvé proto nechápu čím je způsoben můj problém. Po otevření C:\WINDOWS\system32\drivers\etc jsem zjistil že soubor hosts je v kompresi. Když jsem do něj přidával naposled, v kompresi nebyl. Napadá mě leda že, když jsem to dělal posledně, ještě jsem Winrar neměl nainstalovaný. Ale přece se soubory ve Windows sami nekomprimují nebo ano?
Prosím pomozte.
(Windows XP Media Center Edition SP2)

Co u teba znamena "je v kompresi"? Mozes sa vyjadrovat jasnejsie? Mozes sa prosimta na ten subor pozriet niecim normalnym a nie dementny prieskumnikom, alebo si aspon v dementnom prieskumnikovi vypni skryvanie pripon a hladaj subor hosts bez pripony. Nic v nom nie je kompresovane ani nikdy nebude je to obycajny textovy subor.

ale mate tam jeden komprimovany a aj jeden nekomprimovany, klasicky hosts. ak chcete ulozit komprimovany, je jasne ze vam to nepojde...preco ho tam mate (komprimovany), je druha otazka. mozno ste si to vytvoril sam, len ste si nevsimli :-D

ale skuste editovat hosts bez pripony, ten by mal ist...a hosts.rar mozete podla mna vymazat...