Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neposlušné ikony ve Win10

Ahoj. Už nějaký čas řeším problém s ikonami na ploše které si dělají co chtějí. Počítač má několik uživatelů a každý má svůj účet. Problém je ten že každý z uživatelů chce mít určité ikony tam kde je zvyklí ale bohužel pokud se k počítači přihlásí jiný uživatel způsobí to, že ikony u všech uživatelů se shluknou na levou stranu monitoru a vytvoří guláš v kterém se nedá orientovat. Zkoušel jsem aktualizovat plochu, hrál jsem si i s nastavením plochy a přeinstaloval jsem i samotný Windows(10) s novějšími ovladači. Nepomohlo nic. Nevíte někdo v čem je problém? Díky za odpověď.

potvrzuje, dokonca priamo na stránke Esetu to bylo, samozrejme len pri určitých produktoch, takže pedrosovi to fakt nemuselo udelat,... ješte doplním, nieje to uplne len chyba esetu, ale aj windows 10,... doporučuju sa vrátiť k predošlím OS, ako Win 7/8.1 a počkať si na redstone update, pak bude mať zmysel update.