Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s usbckom

Dobry vecer
Mam usb kluc silicon power 16gb a mam problem s kopirovanim a vymazavanim soborov z neho. Ked vlozim usb do pc a vymazem tam nejaky subor alebo ho tam vlozim tak v pohode vsetko. Akonahlo ho vytiahnem a vlozim do telky aby som si pozrel nejaky film tak su tam stale tie iste subory ake tam boli bez zme t.j. napr. film ktory som si tam dal tam nie je ale ine filmy ktore som vymazal aby mi zbytocne nezaplnali pamat tam su. Stava sa mi to od vtedy co mam Windows 10 ale nie som si isty ci by to mal byt problem. Za odpoved vopred velmi pekne dakujem :)

To je spis problem v TV teda jestli je to vubec problem, proste se ti v TV nenacte aktualni stav USB zarizeni a pamatuje si to posledni stav. Zkus ten film co tam vlastne neni spustit, mozna si TV znovu nacte stav USB, taky by se asi melo u TV odejit z rezimu USB a po vlozeni flesky do rezimu USB znovu vstoupit pokud se to nestane automaticky aby se USB nacetlo znovu.

neznam Win 10, v tom smeru neporadim, ale zacal bych od zacatku, format flesky a znovu zkusit kopirovat, ale ne na Win 10 na jinych, aby jsi zjistil funkcnost flesky. Pak bych se podival s jakym formatem pracuji Win 10, jak rikam desitky neznam mozna nic nezjistis, ale kouknul bych se. A taky zda fleska Win 10 podporuje.