Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrofon.

Dobrý den. Snažím se natáčet ve volném čase videa na YouTube , Ale mám problém s nahráváním zvuku/hlasu.
Nemám mikrofon. Mám jen ten , co je zabudovaný v PC.
Nevíte třeba jakým programem mám nahrávat zvuk nebo tak ?
Ten mikrofon co je v PC není tak slabý, volám s ním normálně přes skype a jde mě slyšet dobře.

Předem děkuji za odpověď.

Pokud jsem v textu měl nějaké gramatické chyby tak se omlouvám.

Ano vím jedna z možností je si koupit mikrofon , ale zajímá mě zda by to nešlo i jinak.
Zda to jinak nepůjde , tak si samozřejmě mikrofon pořídím.

Prosím vás o pomoct.

PS : V mikrofonech se moc nevyznám , tak mi sem nepište že jsem blbý.

Jestli to děláš pro lidi, kup si mikrofon. Tady prostě neexistuje kompromis. První komentáře pod videem jinak velmi pravděpodobně budou
"Co to má jako bejt?" apod.

Je to otázka dejme tomu dvou, tří stovek. Nedám si pár piv a mám mikrofon.