Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi VGA konektor na notebooku

Dobrý den, nedávno jsem si bral notebook na promítání a když jsem spojil vga kabelem projektor a ntb, tak to na projektoru napsalo ,,No signal". Ten ntb je Acer Aspire E15 a je starý asi měsíc. Pokud mi někdo prosím pomůže, budu mu vděčný. Děkuju

me taky nejede VGA na pc, pripojim k projektoru, ten uz jakoze rika ze neco nasel, ale nedojde k obrazu.
mackal jsem kombinace Fn i win+p ale take se obraz nerozjel.
jiny ntbk s projektorem normanlne komunikoval, ale memu 4letemu ProBook 4720s asi odesel VGA konektor.
mam zkusit koupit HDMI kabel?