Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekanie Samsung galaxy note 4

Zdravim

mam uz niekolko dni samsung galaxy note 4 a vyskusal som aj zopar hier a prekvapuje ma ze pri tom vykone to seka.
Nechapem ako je to mozne. Napadlo ma ze ci to nieje cinsky fake ale na 100 percent to je od samsungu. Pozrel som sa aj do nastaveni a nenasiel som pricinu. Pocas toho ked som mal spustenu real racing 3, som mal ostatne appky vypnute.

Napadlo ma ze ci to nieje cinsky fake ale na 100 percent to je od samsungu.

to ste šli priamo do výrobnej haly samsungu v južnej kóreji v Soulu a tam ste si ho koupili?

---

nepoužívate nejaký cleanmaster, mobileccleaner, nebo nejaký blbý antivirus typu AVG mobile?

seká to jen pri tej hre?

Vše čo si do tochto téma zatím napsal. Až na ten príspevek dole, čo sa týka cleanerov, to je snad jediné čo jsi nenapsal blbosť.

Nemyslíš si, že tím chtěl říct, že ten mobil vyrobil Samsung? Než zacneš psát takový nesmysl?

že sekání Androidních telefonů je běžná věc.

bežná pre tých čo do mobilu inštalujú nesmysli ktoré ani nepotrebujú, a stahujú pornáče....

u Samsungu Galaxy S4, u Asus Zenphone 2, u LG G3, LG G4, a tak podobne je zaujímavé že je v nich android, ale 99% lidí povie že im tie mobily nikdy nesekli. Vrátane mna, vlasníci S4.

To nieje o OS, ale o tom jak je používaný a čo v ňom nainštalované,... klidne i iOS, WP, zasekám,.. na počítačoch klidne chromebooky s chromeOS, linux, čokolvek dokážem zasekať a pak sa stažovať. Když doň dá balast, čo sa tvári rádoby čistič, rozjebe si systém, a pak ešte zahltí dalšími aplikacemi ktoré ani nepoužíva, tak sekať bude jakýkolvek OS, a jakýkolvek HW.

To je ten problém uživatelov, že si myslia že když jde do mobilu nainstalovať aplikaci, tak aby maly, tak si chcu stiahnuť pak vše čo v google play najdu, dokonca aj take aplikace, ktoré ani nikdy nepoužijú, alebo používajú velmi zriedkavo,... proste jim prijde že toto je zaujimave, tot chci tak to tam budem mať, aj ked nakoniec to nevyužiju,... proste uživatelé počítačov sú jak ženy, prijde do obchodu s oblečením, s obuvom, s kabelkami, kúpi 40 kabeliek, 30 topánok, a nakoniec vätšina je absolutne nepotrebna... a ani nepoužívajú.

ty seš sprostej, prečti si to ešte jednou a pořádne,... to že sa jedná o Samsung vyplíva z nadpisu,... teda jeho veta s pochybnostou či je to pravé nebo fake, už nieje zameranie na to, teda jak si že chcel povedať že je to samsung,.... to čo ja hovorím s továrnou je reakce na spochybnenie či je to pravé alebo fake,... samozrejme to čo koupíš napríklad na alze môže byť priamo mobil ktorý je z výrobnej haly samsungu, ale zároveň nieje 100% vylúčené že sa nejedná o fake, nevieš kde to koupil, a skutočne je možné že fake sa dostal k nemu, aj ked málo pravdepodobné, teda som chcel len vyjadriť že tých 100% nieje správne,... samozrejme očakávané je že má samsung, a rešiť sa to jako samsung i bude. Viac sa mi to do podrobna a upresniť nechce, lebo to by bolo vela písania, a tys bys to stejnak nepochopil s tvojim mozkem, nebo skôr bezmozkem. :-) ale to čo som napsal nebol nesmysl vôbec, len to treba pochopiť. Tys to pochoil tak že když si nekupi mobil priamo vo vyrobnej hale samsungu tak je to jasný fake, že teda ja tohle povedal, ja ale povedal uplne neco jiné.

ani jedno, nepíš kraviny, napríklad Samsung Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506) Black Edition ktorý vlastním je úplne v poho, neseká vôbec, iba fakt pri tých úplne nejnáročnejších procesoch, aj to velmi málo. Android je dobrej, když vieš jak sa oň starať. Samsung mobily také (ale len určité modely)

antivirus z časti je potrebný, ale celkovo virusy tvoria len malou čásť rádovo 5-10% i méne čo sa týka malware, antivirusy už zvyknú mať aj antispywarové jadro, teda nejaký antivirus do mobilu nezaškodí, avšak treba vedieť aj správne vybrať, hlavne taký čo nezaťažuje procesorový čas a hlavne nezaplna ram, avg je jeden z tých najproblematickejších antivirusov pre mobil dokonca aj pre PC, pre PC sa ted hlási jako nejlepší volba Avira, pre mobil ho môžete stiahnuť zde.
Jinak rozhodne nejvíc v mobile pomôže nestahovať nič mimo google play a nechodiť na neznáme stránky, taky doporučuju inštalovať z google play iba to čo naozaj potrebujete,...

cleanery sú už iná kategória, taký CleanMaster, CCleaner, nebo i Adwanced system care "zničia OS",... vo windows vo velkom ničia registre, často dôležité pre správnu funkciu OS, a taktéž aj nekteré súbori (najme s príponov .dll) v prípade mobilu a androidu je to kus jiné, ale stále viac škodia ako pomáhajú.

Naprosto zbytečné. Placebo efekt. Jediný virus, který se tam může dostat je přes nainstalovanou aplikaci, která je od pochybných zdrojů, stažena bůh ví kde. Ale za to si pak můžeš sám a v tom ti antivirus nepomůže.

A nějaký čističe, to je jako u PC. Kravina, leda tak k rozladění systému. Jestli sis ten mobil náhodou nečistil, nečistil, až se ti stálo tohle.

Být tebou, udělám hard reset a neinstaluju takové kraviny.