Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Lenovo P70

Měl bych dotaz, možná na Vojtu,Lenovo Ambasadora, který se zde občas vyskytuje. Uvažuju o koupi mobilu Lenovo P70 /všude mi ho nabízí,chválí,je na předních místech prodejnosti.../ ALE-uživatelsky nevýměnná baterie /chci telefon na delší dobu, po záruce ho nevyhodím/ tedy-do jaké míry je výměna baterie problematická, bude v budoucnu vůbec nutná, kde jsou servisy, které to dělají /jsem ze Zlínského kraje/ a kolik to stojí,jak dlouho to trvá. Já na internetu nic nemohu najít-všude jen oprava notebooků. Díky za rady.

Ahoj, výměna baterie je možná pouze v servise, autorizovaný servis ji vymění za cenu baterie + práci, přesnou cenu ale neznám. Můžeš servis kontaktovat a zeptat se, tel. číslo na servis je 800 702 703. Běžně ale baterie dva roky bez problémů vydrží.

Vojta, Lenovo Ambasador

Děkuji za odpověď, škoda, že ta baterie není výměnná /netuším, co v tom výrobci brání, aby byla/, jinak bych ho hned vzal. Ještě se zeptám - u P70 jsou ty dolní tlačítka podsvícené? Zkoušel jsem to v prodejně, v menu nastavení tato možnost je, ale nic se nedělo, když jsem to aktivoval. Prodavač tvrdil, že tlačítka podsvícená nejsou.