Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20k

Ahoj, vybírám si notebook do 20 tisíc korun a potřeboval bych poradit ohledně výběru
Notebook bych potřeboval na každodení práci a také na hraní Doty2 ve full rozlišení, tudíž i trochu herně zaměřený notebook.
Vím, že vybírat notebook do 20 tisíc i na hry je nesmysl, ale nemám na výběr.

Vybírám z těchto dvou variant:
https://www.alza.cz/hp-15-ab040nc-twinkle-black-d3 037333.htm?catid=18848814

http://www.onlineshop.cz/it-a-kancelar/notebooky/d o-156/notebook-lenovo-ideapad-g50-80-i7-5500u-8gb- 1tb-15-6-dvdr-rw-amd-r5-m330-2gb-bt-cam-win-8-1-wi n10-cerny-251880P.html?gclid=CjwKEAiAh560BRDu-aD93 r-J_zoSJACrxZG24_8_pOd19Ksa0JvK8K97vzhuszGkGAn800G Dp7swfRoCa13w_wcB

Kdyby Vás "odborníky" napadl nějaká alternativa, ničemu se nebráním.
Děkuji mnohokrát a přeji krásný zbytek víkendu.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Minimální HW požadavky pro PC (Windows) na Dotu2
OS: Windows 7
Procesor: Intel Dual core nebo AMD 2.8 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafika: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeaon HD2600/3600
DirectX: Version 9.0c

To MSI je herni - procesor ma uz v zakladu vyssi takt, nez to HP v turbu, + ma hyperthread. Navic ma mnohem lepsi grafiku (GTX verzi). Problem muze byt, ze MSI je bez OS. Celkove to MSI bude zrat mnohem rychleji baterku, ale zase ma mnohem lepsi vykon. Tusim u toho MSI je taky jeden volny slot pro rozsireni RAM na 8GB.

Bral bych MSI, ale bojím se přehřívání, sice tam mají napsáno něco ve stylu skvělé chlazení atd., ale i tak to chlazení bude pracovat na max, aby to uchladilo, což třeba nemusí stačit. :-)
Ve všem je jinak lepší MSI, takže bych si ho vybral, snad se nebude přehřívat ;-)