Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstal windows

čaute po dvouch letech jsem vytáhl netbook asus aspire one a po zapnutí je strašně zpomalenej tak bych chtěl přeinstalovat windows, ale nemám k němu žádne cd jen štítek s klíčem. Tak jsem se chtěl zeptat zda nevíte jak pc přeinstalovat bez cd?? Je to windows 7 starter

1. zálohuj si dôležité súbory na USB flash
2. reštartuj OS, počkaj kým sa zobrazí logo "ASUS" - ACER...
3. stlač súčasne klávesy Alt+F10 pre vyvolanie menu obnovy - stlač Enter
4. postupuj podľa pokynov na obrazovke na obnovenie továrenských nastavení
5. pre dokončenie obnovy reštartuj počítač
6. vlož USB flash disk a nakopíruj si naspäť svoje dôležité súbory