Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mizející panel snadné spuštění

Zdravim Vás. Mám problémek s panelem snadné spuštění (vedle tl. Start). Nastavim jeho zobrazení a po restartu tam není. OS WinXP prof. SP2. Možná to má nějakou spojitost s tím, že mi v průzkumníkovi nezůstává zobrazen stavový řádek i když nastavim jeho zobrazení. Po znovu otevření(nemusí dojít k restartu) opět stavový řádek není. Nemáte nějaký řešení?

pruzkumnik(pouze jedno okno,ostatni zavri) zobrazit stavovy radek

moznosti slozky
zobrazeni
pouzit pro vsechny slozky
tim by explorer nemel zapomenout stavovy radek
---
s tim snadnym spustenim netusim ale na nazoru od jbo neco je - a rozvinu to jinym smerem - podobne abnormality nastavaji kdyz neni vytvoren jiny ucet pouze administrator a neni na nem nastaveno heslo.
btw. neni problem si vytvorit novy panel urcit slozku a hodit si tam do ni zastupce ktere chces