Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování aplikace z mobilu

Prosím o pomoc s odinstalováním aplikace nebo viru v mobilu. Na tapetě se mi najednou objevila nějaká silnice a na ploše ikona - modré pozadí a žlutá hvězda, pod tím nápis lucky. To je zástupce. Jakmile ho dám odstranit, po chvíli je tam znova. Co s tím? Děkuji.

Změna předmětu, původně: Odinstalování (host)

a tak je to vzdy, spousta mich znamich chce vyresit mobil a kdyz zjisti, ze by prisli o fotecky atd. tak se na to radeji vykaslou, pritom je staci nakopirovat na pametovku nebo do PC. Budete si muset pockat na desatou generaci chytrych mobilu ktery uz mozna budou myslet za vas. Nejak nechapu proc si to vubec kupujete, kdyz pak mate se vsim problem.