Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava na hry - limit 1100 EUR

Zdravim, skladam si novy pc a potreboval by som poradit trosku.
Limit je okolo tych 1100 eur.
Najlepsie nech to utiahne na co najvyssich detailoch najnovsie hry.

grafika MSI GTX 970 GAMING 4G
procak Intel Core i7-6700K
zakladna MSI Z170 GAMING PRO
ram Kingston 16GB KIT DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series
ssd Kingston HyperX FURY SSD 120GB

Vopred dakujem za kazdy radu

Změna předmětu, původně: PC Zostava (host)

- Pro hraní ti stačí 8GB RAM, víc to nevyužije
- SSD bych zvolil nějáké od Crucialu ideálně MX, Kingstony nejsou v poslední době moc spolehlivé
- HDD už nějáké máš ? Jestli ano tak napiš jaké
- Na taktovací procesor by se měl koupit chladič, který to uchladí, protože boxový určitě ne
- Dej si bacha aby ti nová grafika vlezla do tvého case
- A jak už bylo zmíněno chybí ti tam zdroj, těžko říci jestli to utáhne ten, který pravděpodobně máš v nynější sestavě, můžeš napsat jaký to je

tu i7 a 16gb ram mam skor do zalohy
ssd zoberem asi od toho samsungu skor
hdd mam wd caviar black
ten procak v blizkej buducnosti zatial neplanujem taktovat mam k nemu Cooler Master Hyper 212+ EVO
no stou caskou nevim jak ci to tam narvem :D ked tak dokupim potom nejaku
a zdroj asi tento Cooler Master B600 ver.2