Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BenQ: Sign. kabel nepřip. !

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, mám takový problém. Koupil jsem si novou grafickou kartu (GTX750ti od GIGABYTE, 1024MB) a mám do ní zapojený monitor od BenQ přes redukci VGA na DVI. Problém je že při některých hrách (např. World of Tanks nebo PAYDAY 2) se mi vypne celý počítač a zobrazí se: "Sign. kabel nepřip. !".

Předem díky za pomoc i odpovědi :) Přeji hezký zbytek dne.

Dobře,tak mi nenadávej,nepsal jsi nic o minutách. Ale problém tam je,tak jinde. Že se to vypne tak rychle tak CPU ? Prostě vše vyzkoušet,hru na integrovanou grafiku,RAMky po jedné,no diskem asi to nebude,slabý zdroj ? Takové programy někdy šídí ty teploty,onehdá tady někdo psal,že má na grafice 110°C jestli je to v pořádku.