Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém načte HDD,ale po chvíli ho odpojí

Zdravím potřebuji poradit ohledně vypadávání HDD. Po startu PC mi naběhne,ale jen na chvíli pak zase zmizí,ani ve správci zařízení není a na čelním panelu PC mi svítí červená dioda jinak normálně problikává. myslím si,že to je dioda k tomu HDD.Prosím pomůžete mi děkuji.

No já nevím jestli to umí. Celý PC mám 5let základní deska je ASUS P5QL PRO a disk je Seagate Barracuda 500GB. A konektory jsou dotažené. Dnes ten disk v pohodě naskočil a jel celé odpoledne,ale včera se mu nějak nechtělo. Dal jsem restart pc a před vypnutím pc mi naskočila blue screen a před spouštěním windows mi naskočila černá obrazovka a nápis reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected boot device and press a key. Tak jsem ho natvrdo vypnul a za 1 hodinu jsem ho zase zapnul a jel normálně i s diskem.