Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhlé vybití Huawei p7

Ahoj, pritelkyne ma mobil Huawei p7 posledni.. tyden.. se ji z niceho nic, vybije mobil. Napr z 50% nabite baterie za minutu 0% a vypne se potom co ho zkousi zapnout z toho se 4x nezapne a na popate.. je tam zase 50%. Nevite co s tim mobil nema oddelavaci zadni kryt. V terminal emulator namereny 2% coz je v poradku diky

Ano mobil je v zaruce.. chtel jsem jen vedet jestli je to baterkou nebo SW a HW vim ze se to neda 100% poznat ale nejprve koupim baterku a kdyby se to nezlepsilo tak dam reklamovat kdyby zalezelo na me tak ho tam dam hned.. ale Pritelkyne odjizdi na hory.. a nedokaze.. si predstavit.. aby telefon lezel