Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte dobry mobil do cca 200 Eur

Nazdar,

potreboval by som si kupit novy mobil do cca 200 Eur. Nemam cas ani "energiu" porovnavat kazdy jeden parameter, preto prosim doporucte take, co splnaju najviac z nasledovnych poziadaviek:

- OS Android alebo Windows
- max 5 palcovy kvalitny displej
- prijatelny fotoaparat, ktory v ramci moznosti nefoti ako cez spinave akvarium
- velka interna pamat + moznost pouzit pamatovu kartu
- velka RAM
- co najvacsia kapacita baterie
- hry takmer nehravam, dolezita je pre mna najma rychla odozva telefonu
- moze to byt kludne aj niektora napr rok stara vlajkova lod vyrobcu, ktora zlacnela prichodom noveho modelu
- na znacke vyrobcu mi az tak nezalezi, ale prosim nie uplne no name haraburdy
- cena do tych cca 200Eur

Dakujem za vase tipy.

RAMka drží spuštěné aplikace při životě.
Pokud se do telefonu nebudou cpát antiviry a čističe, tak to bude v pohodě.

Touchwiz je launcher =Launcher je obvykle to první, co z Androidu uvidíte. Skládá se z libovolného počtu domovských obrazovek, včetně spodního docku (což jsou ty ikony dole – menu, kontakty, telefonní aplikace a další) a menu s aplikacemi. Jedná se víceméně o samostatnou aplikaci, která se spouští tlačítkem home.