Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uchladí to?

Dobrý den, mám procesor Intel core 2 quad Q6600 a na něm boxový chladič z E6600... procesor se přehřívá nad 180 stupňů, takže katastrofa.. Chci se zeptat jestli tento chladič procesor uchladí v pohodě. SilentinumPC Fera 2 HE1224

Mas nejspise poskozeny cidlo pod CPU nebo nejaky profil napajeni v BIOSu, ktery to cidlo dojebava, ekvivalent je phenom x6 1055T, ktery, kdyz chces OC, taky ti vypne cidlo a ty musis spolehat, ze mas dostatecne chlazeni, protoze nemas sanci zjistit, jaka realna teplota tam je.

Ten chladic by to uchladit mel, jen davej pozor, abys spravne aplikoval pastu, to byva nejvetsim problemem na silentiumPC direct contact heatpipe chladicich... navody najdes na netu, jak spravne aplikovat na tento chladic pastu.