Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno graf v excelu

Bry večer, mohli by jste mě prosím navést kde je postupně vysvětleno jak pojmenovat jednotlivé části grafu v excelu, Vygoogluju porád jenom nabídky na koupi knihy s navodem.

Potřebuji udělat graf složený ze tří částí. V tabulce mám:

Domů 50
Bytů 48
podnájmů 32

a potřebuji to dát do výsečového grafu kde by byla část Domy, Byty a Podnájmy. a kždá část graficky znázorněnou svou velikost. Al dělám chybu ASI někde na stránce "řady", protože bud mají všechny řady jeden název nebo je grafem jen jedna řada.