Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám problém s přílohama v The Bat!

Dobrý večer. Mám takový problém, nainstaloval jsem si verzi 3.98.4 (The Bat!) a nemohu v poště otevřít žádnou přílohu. Ať je to ve formátu "jpg, avi, doc" atd. Zkoušel jsem to nastavit ve vlastnostech-nastavení podle nápovědy a ať nastavuji jak nastavuji, neotevřou se mi v Batu přílohy, ani náhledy fota. Ve starší verzi jsem tento problém neměl. Můžete mi experti na Bat poradit? V zoufalství jsem to nastavil takto a stále neotevřu nic: my.php

vyfot zkusebni mail kde je obrazek ci soubor a pod.

me se normalka radi soucasti nalevo
-----
[http://img266.imageshack.us/img266/4859/thebatwt9.j pg]
takhle nejak - mas to tam taky? zobrazi se to? pokud to tam neni je volba zmenit na tlacitko to je napravo
dale - klik pravou mysi v seznamu mailu -mail ktery obsahuje prilohu- prilohy - otevrit
ale mam starickou verzi 3,85

Mám to taky tak. Ty přílohy mohu otevřít jen po uložení na disk. Jinak mi vyskakuje hláška něco jako - tento soubor není povoleno otevřít, nebezpečí virové nákazy. Nastavte si to ve vlastnostech. Při kliknutí na jpg se neobjeví nic. Zkusím se ještě podívat na ten antivir. Zatím díky za rady.