Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagy v CS:GO

Zdravim...mam GPU:asus radeon r9 280x(4gb),CPU:amd fx 8350(8 jadro),RAM:8GB a zdroj 750w....proste mam celkom dobry pc a doteraz mi hra CSGO chodila na 300fps ...ale posledne dni mam len 50 fps a strasne to seka...neviete ako to mam napravit???
Zmena predmetu, pôvodne: LAGY V CSGO (los)

Viry, zbytečně programy spuštěné -_- A né že mi napíšeš že ti antivir nic neukazuje. Totiž antiviry nenajdou moc virů (ty co zpomalují PC) ty musíš najít ve Správce úloh pokuď tam najdeš něco co nevíš co je vygooglit a pokuď uvidíš odkazy VIRUS tak SMAZAT !