Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní shit za 10k

Ahoj, co si myslíte o téhle sestavě? Je to mega shit nebo se na tom bude dat i něco zahrát? :-D

http://www.czc.cz/169988,99689,155903,169980,16892 6,98638,169076,174049,62389/kody

Bohužel jsem byl limitován cenou 10k (přes kterou jsem se stejně dostal, ale víc už tam asi ušetřit nejde). Některé komponenty nejsou úplně to, co bych si představoval, ale na nějaké středně náročné hry by to mělo stačit.

Ono to taky hlavně chci i na jiné věci než hry. Jinak jak už jsem uváděl v úvodním příspěvku, tak mi stačí nějaké středně náročné hry. Nepotřebuji pořád sedět u PC a smažit nejnovější pecky. Chci ho na práci internet atd., ale rád si ve volném čase zahraji i nějakou hru jako například League of Legends nebo Hearthstone.

tak tys to zobral jako challenge? fakt dobrej návrh za tie prachy.

ja som pri kupe notebooku pred rokom, tiež hovoril, mechanika mi netreba, naco mi je mechanika a podobne, a vid. už som ju použil aspoň 20x, a to fakt ju nejak často nepoužívam, ale nekdy fakt potreba je, a když mechanika stojí to čo 2 obedy, tak proč to sakra nemať, však mechanika je tak lacná, že tie peniaze jinak vyhodíš ani neviš jak na nejaku nesmyslnosť.