Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte HD 5770 půjde přetaktovat ?

Dobrý den.

Vlastním Grafickou kartu Gigabyte HD 5770 a hraju naní GTA V na normál na 33FPS, mám tuto grafiku přetaktovanou z 850Mhz na 950Mhz přes MSI Afterburner a jede mi to na normál okolo 40FPS, chci se zeptat jestly by bylo možní to přetaktovat ještě o něco víc a nebo jestly existuje jinačí prográm, lepší než je to MSI .. ? :) Díky za odpovědí

No jenom že je problém v tom, že když to dam výše třeba 980Mhz a víš tak jak hraju gta v tak se mi lagne obraz a musím pustit znovu na menší MHz. Proto se ptám jestly s tim nemá někdo zkušenost a jestli na to neni jiný program který by to uměl lépe ovládat.:)

Něco mse napadlo, když já zvedám MHz tak ta g re afika potřebuje vice voltů že? Takže kdyždam těch 1000Mhz tak se to s ke ne protožse už nestíhá napajed? Je to takhle? A četl jsem ze se s tím napětím nemá moc hrát nebo se ta deska spali.. nebo jak to vlastně je?