Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 15k

Dobrý den,
chtěl bych si koupit pc sestavu do cca 15k. Moc se v sestavách nevyznám, ale chtěl bych procesor amd, 4jádra nebo víc, grafiku ddr5 a ram 8gb. Hdd min. 0,5T a u ostatních věcí se moc nevyznám. Pokud by bylllo možné, chtěl bych to od czc, aby mi to mohli i rovnou složit. Jinak chci ho skládat nový, takž bych potřeboval i bednu a chlazení nové.
Děkuji

Sestava /16 040,-/
- Dovolil jsem si o 1k převýšit limit, portože právě tady to dá dost, kdyby jsi zůstával u 15k tam tam přijde R7 370 ovšem při 16k tam může přijít R9 380, která je o poznání silnější
- V sestavě chybí mecahnika, nevím jestli ji potřebuješ nebo ne
- Nevyjádřil ses k Windowsu
- Ještě při navýšení o pár set výměna procesoru FX-6300 za FX-8300

Hele a co takhle zkusit neco, aby mel aspon nejakou tu "muziku", protoze setrit na grafice mi prijde dost spatny.

750ti je relativne dostacujici, ale porad SLABA grafika. Vzdyt i ta 660gtx stara byla o 20 procent vykonnejsi.

Doporucil bych dat tam GTX 950 nebo dokonce GTX 960, viz screen.

Pokud to ma jenom na hrani, tak neni dekonce problem i OC toho CPU.

Akorat update biosu, case bych doporucil koupit z druhe ruky, je to jenom kus plechu.

Logika za tim doporucenim - lepsi single core vykon, utahne to cokoliv, muzes OC, lepe se to chladi. 4 silnejsi jadra doporucim nad vice slabsimi vzdycky, navic je to lepsi budget.

EDIT:
Omluva, RAMky mohly byt levnejsi o fous, DVD ROMka pridat, (jedu externi neustale, tak o tom uz vubec neuvazuju) a v ramci uspor tam dat tu GTX 950ku a jede to jak vino.

Tak tohle určitě ne, mizernej poruchovej SSD, navíc cpát jakejkoliv do herní sestavy kolem 20 je blbost,značka GB ohledně tý GPU žádná sláva,OC toho CPU na tý levný MB navíc s tím chladiče mmno atd....Jinak case "kus plechu" ale jakýho jestli nějakýho standart alespoň 0.8 + nebo z plechu na olejovky je krapek rozdíl a slušná jetá taky něco stojí.;-)

Co si takhle něco málo nastudovat ohledně zdrojů, zatížení, jak vlastně fungujou, jak doporučit vhodný zdroj (výpočet minimálně potřebných W), dohledat si možná i testy zdrojů a dohledat si, které zdroje jsou kvalitní a použitelné. Mezi ně ten Fortron zrovna moc nepatří.

Každopádně by ti to mohlo dát i něco použitelnějšího, co se rad týče, než sledovat BMPC a učit se z toho.