Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace .exe na Windows RT ARM?

Ahoj
Muzu nakym zpusobem spustit aplikace s priponou .exe na Windows RT s procesorem ARM? Hlavne notepad++ a Filezila, na windows store nic takoveho neni, nebo je to hodne mastny, asi 600kc za mizernej klon, dik.

Microsoft Surface 2 RT 2Gb RAM, Tegra 4, Windows 8.1 RT Update 3

Jirka44
• Ten postup co jsi mu zaslal, funguje jen na WINDOWS 8 RT né 8.1, na 8.1 mu to fungovat nebude :-)

Muzu nakym zpusobem spustit aplikace s priponou .exe na Windows RT s procesorem ARM?

• Ano, nekteré aplikace jdou spustit pod RT, i notepad++, také mam jednu Surface 2 RT doma :-)

1) Zkontroluj, zda-la mas nainstalované posledni aktualizace.
2) Zastav <AUTO UPDATE> pres registry (regedit.exe):

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\WindowsUpdate\Auto Update

• V prvé rade ted musis odinstalovat aktualizace, jinak ti to nepojede:
Odinstalujes je v NASTAVENI > PROGRAMY > AKTUALIZACE :

*Ja jich mam jen par, vypada to podobne jako:*
[img=/file/view/24722-odinstalace-update-png]http://pc.poradna.net/file/view/24722-odinstalace- update-png[/img]

KB3084905
KB3088195
KB3108381
KB3101746
3) Ted jako SPRAVCE spust <PowerShell> a opis:

bcdedit /set '{current}' loadoptions ' /TŅSTSIGNING'

-Restartuj tablet.-
4) Aby se aplikace spustila, bude potrebovat podpis od MS :-p, tak si treba na plose vytvor treba slozku "TEST_ARM" a spust nasledujici soubor:

----Sign-tool-----

[img=/file/view/24721-azerty-png]http://pc.poradna.net/file/view/24721-azerty-png[/img]
5) V naseldujic okynku zvol "slozku" nebo "soubor", ve kterém mas nainstalovany treba ten Notepad++ a podepsat, po podepsani muzes aplikaci .EXE spustit ;-)

TiP~ Stahni podepsany::
< Filezilla >
< Netepad++ >
• Mam vyzkousené, funguje, jde na tom spustit vice jak notepad++, ale nepocitej se zazraky ;)
[img=http://www.forum-depression.com/images/smilies/icone_mouton1.gif]http://www.forum-depression.com/images/smilies/ico ne_mouton1.gif[/img]
*Chces li detailnejsi postup tak napis, myslim ze je to jednoduché*..