Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na tuto sestavu (zatím bez grafiky)?

Ahoj, skládám si PC za rozumnou cenu, na internet, filmy a občasné hraní ne moc náročných her. Zatím bych to viděl na tuhle sestavu: http://www.czc.cz/101084,180052,147702,130574,1808 16,154160,62389/kody
s tím, že na internet a filmy mi to bude stačit a grafiku dokoupím až časem, jak budu mít peníze (myslím, že lepší než kupovat teď nějaký levný šmejd, navíc možná o něco spadne cena).

Taky by mě zajímalo, jestli jsou všechny komponenty ok a co byste mi případně doporučili za grafickou kartu do budoucna?

Zároveň kupuji monitor, chtěl bych 24ku, ale nejsem si úplně jistý jakou technologii zvolit. Co jsem tak četl, tak asi IPS kvůli sledování filmů z postele, že jsou tam lepší pozorovací úhly. Opět nechci moc utrácet, takže bych to viděl na tento: http://www.czc.cz/lg-24mp47hq-p-led-monitor-24/172 485/produkt

Věcné připomínky ocením, o komentáře "radši si připlať 3 tisíce tady a 2 tisíce tady" nestojím :-D

Jinak si dovolim oponovat ohledne "radeji si priplat tady a tamhle", co se tyce zdroje, tam se casto nevyplaci setrit, pokud si nejsi stoprocentne jisty, ze se jedna o dobry zdroj podle recenzi, je lepsi vsadit na overene kusy.

Poradim ti, kde usetrit - vykasli se na svitici dementni PC case. Pisew, ze se chces divat na filmy, ale prave ty svetelne efekty jsou neuveritelne rusive, pri sleodvani filmu. Mrkni se na bazos, nekoho z mista tveho bydliste nebo zajdi do PC bazaru a kup si bednu za polovinu ceny, mit pet set navic je fajn a mohl bys zainvestovat treba prave do toho zdroje nebo do graficke karty.

Case jsem bral z důvodu, že stojí jen o stovku víc než Z1 a má o větrák navíc a taky se mi líbí, že je tam průhledná bočnice, efekty jsou mi jedno, budu ho mít pod stolem (ale asi to ještě zvážím). Jinak na zdroje Chieftec jsem zatím slyšel dost pozitivní ohlasy.

A u procesoru vycházím z toho, že čtyřjádrové AMD ve stejné cenové a zdánlivě výkonnostní relaci je podle porovnání horší. http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-G3258-vs-AMD -FX-4300