Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 10 home - vymena za profi

Zdravim opet.
Instalace win 7 na disk se nezdarila, nicmene chlap si k tomu notasu sedl a zkousel psi kusy.
Muj problem je - narval sem win 10 home z jakyhosi cd osmicek co nekde sosnul, win hlasi ze jsou aktivivany (coz nechapu), ale ja je nechci. Mam klic na profiky. Jenze at delam co delam, nekde je neco ulozenyho a i po formatu disku se tam nejak cpou ty home..
Co, kde a jak vymazat, aby ntb zapomnel ze tam nekdy byly nejaky win 10 home a umoznil mi tam dat oficialni profiky?
Jinak to asi rozslapu.

Diky.

ano, vsechno smazano, nic nezustalo, win 10 se nainstalovaly, ale opet tam byla verze home (a ta nejde aktivovat klicem na profiky, vyzkouseno). Nakonec se tam natlacily win 7 a pekne poctive se upgradovalo, bohuzel bez pouziti UEFI, protoze ten instalaci win7 tvrdosijne odmital (viz muj vcerejsi problem tady, zustal nevyresen, jen obejit).
Jeste zvazuju, ze si tim mrkvosoftackym toolem stahnu cisty win10, tohle opet naformatuju a poperu se s tim pres UEFI, ovsem pri predstave, ze na mne budou zase z nejakyho zahadnyho duvodu po bootu cucet Homy, mne obleva studeny pot.