Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění COM SURROGATE PODLE VIDEO NÁVODU - NEJDOU VLASTNOSTI

Když jsem to poprvé udělal vůbec jsem si nevšiml že mi nejdou vlastnosti jakéhokoliv programu. Pak jsem si toho všiml opravil jsem to přes sfc / scannow a do System 32 zase přibyl dllhost a ten spouští COM SURROGATE a zase byl spuštěnej ve správce úloh a to je virus. Návod podle čeho jsem to dělal watch a napadlo mě ještě zase sfc / scannow a jinak to odstranit ale nevím jak napadlo mě ještě takhle watch

Hele, ted jste me nejak rozhodili.
Je to opravdu pravda s tim dllhost COM Surrogate ve Spravci uloh (nebo je to zase takove ta obecne), ze to muze byt ..?
Protoze jsem zjistil pri spusteni Spravce uloh a zobrazeni procesu vsech uzivatelu vidim tam 2 takove procesy, ktere hned zmiznou:
[comx.jpg]
Na vsech PC je nainstalovan centralni antivir, ktery nic nehlasi, ani ten Spyhunter, problemy s vlastnosti souboru zadne taky nejsou, jsme za centralnim FW a navic jeste i za dalsim centralnim antivirem na FW atd.

edit: ted se divam, ze to je na vsech PC, na vsech serverech a pod.

Lebo nevedia co pisu.
dllhost aj com surrogate nieje ziaden virus, podobne ako 15x beziaci svchost, ako si niektori BFU myslia.
To samozrejme nevylucuje, ze sa na tieto procesy nemoze nejaky virus "zavesit", napr. svchost je hostitelsky proces pre ine procesy, atd. Ale aj tak su v tom nevinne.

Nemas to vobec co odstranovat ked ti system funguje dobre a ked si si uz dodrbal system tym odstranovanim, tak prajem prijemny format a reinstall.

Já už nevím co to je,přeinstaloval jsem windows a furt to tam je.Ale proč zrovna 2x ?? Asi to virus je..Je to tam furt protože je to nainstalované vlastně na hard disku.Ach,ale program nechci platit.A navíc,tenhle program mi otvírá reklamy kam jen kliknu.

co to meleš? co máš, kde máš, kde co vidíš 2x? v jakém tajném systému?
proč se montuješ do starého dotazu? proč spouštíš nějaký tajný program, který nechceš platit?

pro podobné samoadminy je jediná rada:
zachránit pryč svoje data a uložená hesla. krám zformátovat a nainstalovat načisto znovu, nebo u notebuků použít obnovu z firemního recovery.
když to budeš dělat každý měsíc, třeba u pc začneš myslet, nebo začneš pokládat rozumné dotazy, ze kterých něco půjde poznat.